0

در حال نمایش یک نتیجه

شاب

شاب؛ شرکت تولیدات شیمیایی فخر خرمشهر (سهامی خاص با شماره ثبت 1773) در خرداد ماه سال 1370 با همت و تلاش جمعی از مدیران با سابقه در صنعت تولید محصولات شیمیایی صنعتی و شوینده و بهداشتی و با اتکا به بیش از 30 سال تجربه در این صنعت بنیان شد.

شرکت فخر خرمشهر ضمن طلب همت از درگاه قادر متعال در کسب توفیق خدمت و انجام رسالت تولید با بهره گیری از همکاران متخصص و مهندسین کار آمد، آزمایشگاه مجهز شیمیایی و میکروبی، امکانات گسترده فروش و پخش عمده و مویرگی توانسته با تولید محصولات خود با برند تجاری ‌‌«شاب» در گروه فعالان صنعت تولید محصولات شوینده بهداشتی قرار گرفته و گامی بلند در راه خدمت به بهداشت فردی و اجتماعی جامعه بردارد.

این شرکت در سال 1998 بعد از دریافت نشان برتر تندیس کیفیت برتر جهانی در فرانسه در زمره تامین کنندگان مطرح سراسر کشور، مصرف کنندگان بزرگ شوینده نظیر بیمارستان ها، هتل ها، پالایشگاه آبادان، شرکت ملی حفاری و همچنین صادرکنندگان محصولات بهداشتی به خارج کشور قرار گرفت.

شرکت فخر خرمشهر با تولید انواع مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شیشه شوی، مایع سفید کننده، مایع جرم گیر، لوله بازکن و انواع محصولات صنعتی از جمله ریگواش و فوم حفاری با نام «شاب» در خدمت بهداشت جامعه و مصرف کنندگان محترم در داخل و خارج از کشور می باشد.

این شرکت پس از انجام بازاریابی های لازم جهت رقابت با سایر محصولات خارجی موجود در بازار کشورهای همسایه صادرات محصولات «شاب» را با ارسال کالا برای کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، عراق و افغانستان اقدام نمود.

این شرکت با هدف تکمیل سبد محصولات خود به زودی اقدام به تولید انواع دستمال های کاغذی، مایع لباسشویی، مایع نرم کننده حوله و لباس، شامپو فرش، اسپری چند منظوره و دیگر محصولات مطابق با نیاز خانواده ایرانی خواهد کرد.

علاقه مندی 0
مقایسه