0
شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون

شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون

Single Seat Globe Control Valve DN15 PN16

تومان23,170,000تومان81,672,000

  • تنوع روشهای تحویل
  • پشتیبانی و خدمات
  • امکان بازرسی کالا
  • تحویل به موقع
  • روشهای پرداخت متنوع
  • روشهای پرداخت متنوع

نقد و بررسی اجمالیشیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون

شیرکنترل پنوماتیک طرح سامسون با کیفیت بالا میباشد که  تمرکز بر روی شیرهای گلوب ولو دارد. شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون به طور کامل مجهز به فن‌آوری امروزی و قدیمی هستند. شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون همچنین یک خط کامل از لوازم جانبی شیر ، از جمله Positioners ، کلید های محدود کننده  و solenoid شیره‌ای را ارائه می‌دهد .

روزانه در فضای کارخانه شما لیستی طولانی از نگرانی‌ ها مانند برنامه ریزی جهت تولید، حفظ کیفیت محصول، و بهبود بهره‌وری تاسیسات کارخانه دارید اما آخرین چیزی که باید نگرانش باشید، عملکرد كنترل ولو است. شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون سیالات و مواد جاری را کنترل می‌کند، مانند گاز ، بخار ، آب ، یا ترکیبات شیمیایی برای جبران اختلال بار و متغیر فرآیند منظم را تا حد ممکن به نقطه مجموعه مطلوب نگه می‌دارد .

شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون

کنترل ولو (شیر کنترل / Control Valve) جزء تجهیزات ابزار دقیق محسوب میگردد و در بیشتر موارد کنترل فلو، فشار و دمای سیالات به عنوان المنت نهائی یک لوپ کنترل نقش ایفا میکند.

معمولا برای کنترل دقیق فلو سیالات به صورت اتوماتیک از گلاب ولو که همان نام دیگر شیر کروی است و یا شیر پروانه ای استفاده کرد. صرف نظر از نوع شیر که بسته به شرایط میتواند از انواع مختلف و مکانیزمهای متفاوت استفاده کرد برای داشتن یک کنترل ولو یا شیر خودکار نیاز به یک اکچوئیتور یا عمل کننده داریم. متداول ترين عملگر هاي مورد استفاده براي شير هاي خود كار و کنترل عبارتند از: عملگر هاي بادي (PNEUMATIC) یا دیافراگمی، موتوری از نوع الكتريكي، هيدروليكي یا پنوماتیکی، ترموستاتيكي و یا حتی مغناطيسي (SOLENOID) نظیر شیر برقی میباشند.

همچنین شیرهای کنترل با الحاق ابزاری به نام پوزیشنر که تجهیزی جهت فیدبک موقعیت ولو و تسریع در فرمان کنترلی است میتواند مقدار سیال عبوری از شیر را به صورت دقیق تر و سریع تر کنترل نماید. ابزار دیگر مورد استفاده در ولوهای کنترل مبدل I/P است. از آنجا که سیگنال کنترلی که به ولو فرمان میدهند میتواند از نوع جریان 4 تا 20 میلی آمپر باشد، با اضافه نمودن این ابزار در ولوهای پنوماتیک میتوان سیگنال جریان الکتریکی را به سیگنال پنوماتیکی تبدیل نمود.

اجزا تشکیل دهنده شیرکنترل پنوماتیک DN15 PN16 طرح سامسون:

بدنه شير (Body) اصلي ترين قسمتي از شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون است كه تحت فشار مي باشد. اين قسمت شامل اتصالات و مسير جريان ميباشد. اين قسمت همچنين محل لازم براي  نشيمنگاه و بندآور (سیت و پلاگ) را فراهم ميآورد.

ساقه (Bonnet) قسمتي از شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون است كه شافت شير (Stem) در آن حركت مي كند و به عنوان يك هدايت كننده (Guide) براي ميله شير ميباشد. ساقه شير همچنين در برگيرنده Sealing Box و Packing ميباشد. ساقه مي تواند يكپارچه، پيچي يا فلنجي باشد.

عملگر (Actuator) یا محرك يكي از قسمتهاي اساسي و مهم در شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون ميباشد. كار آن اعمال نيرو وفشار به ميله شير و حركت آن جهت تغيير وضعيت عضو مسدود كننده ميباشد. با حركت عضو مسدودكننده جريان سيال تنظيم و يا قطع و وصل مي گردد.

 

توضیحات تکمیلی

وزن 7 کیلوگرم
ابعاد 35 × 30 × 55 سانتیمتر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون
  • شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون
  • شیرکنترل پنوماتیک DN15 PN16 طرح سامسون
  • شیرکنترل پنوماتیک PN16 طرح سامسون
  • شیرکنترل پنوماتیک DN15 PN16 طرح سامسون
علاقه مندی 0
مقایسه